ERG-1SJ153
MFR.Part #
ERG-1SJ153
JLCPCB Part #
C3498542
Description
-55℃~+235℃ 15kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS