ERA-2VPB3832X
MFR.Part #
ERA-2VPB3832X
JLCPCB Part #
C5729771
Description
-55℃~+155℃ 100mW 38.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS