ERJ14Y0R00U
MFR.Part #
ERJ14Y0R00U
JLCPCB Part #
C242155
Description
-55℃~+155℃ 0Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS