ERA-2VPB2801X
MFR.Part #
ERA-2VPB2801X
JLCPCB Part #
C1863190
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.8kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS