ERA-2VPB2101X
MFR.Part #
ERA-2VPB2101X
JLCPCB Part #
C1863231
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.1kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS