ERA-3VRB3402V
MFR.Part #
ERA-3VRB3402V
JLCPCB Part #
C4218937
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS