ERJ-P14F2612U
MFR.Part #
ERJ-P14F2612U
JLCPCB Part #
C4321687
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS