ERA-2VPB1202X
MFR.Part #
ERA-2VPB1202X
JLCPCB Part #
C6034189
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS