ERJ-S12D2321U
MFR.Part #
ERJ-S12D2321U
JLCPCB Part #
C4277454
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS