ERJ-3BQF9R1V
MFR.Part #
ERJ-3BQF9R1V
JLCPCB Part #
C2081505
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS