ERA-2VEB90R9X
MFR.Part #
ERA-2VEB90R9X
JLCPCB Part #
C3986907
Description
-55℃~+155℃ 100mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS