ERJ-U14F3R30U
MFR.Part #
ERJ-U14F3R30U
JLCPCB Part #
C1014139
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS