ERJ-U1DD2672U
MFR.Part #
ERJ-U1DD2672U
JLCPCB Part #
C4147139
Description
-55℃~+155℃ 26.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS