ERA-2VEB6650X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-2VEB6650X
JLCPCB Part #
C1861764
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 665Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS