ERJ-A1BJ9R1U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-A1BJ9R1U
JLCPCB Part #
C1728929
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.33W 9.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS