ERA-2VEB2201X
MFR.Part #
ERA-2VEB2201X
JLCPCB Part #
C6549338
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS