ERA-2ARC9760X
MFR.Part #
ERA-2ARC9760X
JLCPCB Part #
C3912461
Description
-55℃~+155℃ 63mW 976Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS