ERJ-12SF1742U
MFR.Part #
ERJ-12SF1742U
JLCPCB Part #
C20019498
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS