ERJ-U0XJ514Y
MFR.Part #
ERJ-U0XJ514Y
JLCPCB Part #
C1512293
Description
-55℃~+125℃ 31mW 510kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS