ERA-2ARC4640X
MFR.Part #
ERA-2ARC4640X
JLCPCB Part #
C3970664
Description
-55℃~+155℃ 464Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS