ERJ-U02F2002X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U02F2002X
JLCPCB Part #
C1858727
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS