ERA-2ARC3092X
MFR.Part #
ERA-2ARC3092X
JLCPCB Part #
C2093687
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS