ERJ-U12F1021U
MFR.Part #
ERJ-U12F1021U
JLCPCB Part #
C4332898
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS