ERA-2ARC2940X
MFR.Part #
ERA-2ARC2940X
JLCPCB Part #
C6944465
Description
-55℃~+155℃ 294Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS