ERJ-P03D1622V
MFR.Part #
ERJ-P03D1622V
JLCPCB Part #
C4098875
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS