ERA-2ARC1202X
MFR.Part #
ERA-2ARC1202X
JLCPCB Part #
C4145918
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS