EXB-U2H112JV
MFR.Part #
EXB-U2H112JV
JLCPCB Part #
C6555223
Package
1506
Description
1.1kΩ 16 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1506 Resistor Networks, Arrays ROHS