ERJ-H3GJ820V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-H3GJ820V
JLCPCB Part #
C4228930
Package
0603
Description
-55℃~+175℃ 125mW 82Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS