ERA-2ARC102X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-2ARC102X
JLCPCB Part #
C4293261
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS