ERA-2ARC1002X
MFR.Part #
ERA-2ARC1002X
JLCPCB Part #
C1708519
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS