ERJ6GEYJ106V
MFR.Part #
ERJ6GEYJ106V
JLCPCB Part #
C278656
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 10MΩ 125mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS