ERA-2ARB681X
MFR.Part #
ERA-2ARB681X
JLCPCB Part #
C2089810
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 680Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS