ERJ-U03D1101V
MFR.Part #
ERJ-U03D1101V
JLCPCB Part #
C2126565
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW 150V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS