ERJ-1GNF1400C
MFR.Part #
ERJ-1GNF1400C
JLCPCB Part #
C2073890
Description
-55℃~+125℃ 140Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS