ERA-8APB7870V
MFR.Part #
ERA-8APB7870V
JLCPCB Part #
C2093981
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 787Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS