ERA-2ARB3012X
MFR.Part #
ERA-2ARB3012X
JLCPCB Part #
C3962204
Description
-55℃~+155℃ 30.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS