ERA-6VRB1782V
MFR.Part #
ERA-6VRB1782V
JLCPCB Part #
C4282436
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS