ERA-2ARB2052X
MFR.Part #
ERA-2ARB2052X
JLCPCB Part #
C4220041
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS