ERA-2APB2100X
MFR.Part #
ERA-2APB2100X
JLCPCB Part #
C2093331
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS