EEHZF1E151P
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEHZF1E151P
JLCPCB Part #
C571240
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+150℃ 10.5mm 10000hrs@150℃ 120mA@100Hz 150uF 25V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS