ECW-FG60825JA
MFR.Part #
ECW-FG60825JA
JLCPCB Part #
C3804179
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 600V 8.2uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS