EEE-FK1A681AL
MFR.Part #
EEE-FK1A681AL
JLCPCB Part #
C1881558
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10V 160mΩ 2000hrs@105℃ 420mA@120Hz 680uF 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS