ERJ-UP3D33R2V
MFR.Part #
ERJ-UP3D33R2V
JLCPCB Part #
C4338425
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS