ERA-2AED910X
MFR.Part #
ERA-2AED910X
JLCPCB Part #
C2078419
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 91Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS