RG1005N-1540-D-T10
MFR.Part #
RG1005N-1540-D-T10
JLCPCB Part #
C4265466
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS