ERJ-T14J100U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-T14J100U
JLCPCB Part #
C4278161
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS