ERA-2AED43R0X
MFR.Part #
ERA-2AED43R0X
JLCPCB Part #
C4041006
Description
-55℃~+155℃ 43Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS