ECE-A1EKS330
MFR.Part #
ECE-A1EKS330
JLCPCB Part #
C1651199
Package
Plugin,D6.3xL5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 2.5mm 25V 33uF 5mm 6.3mm 65mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS