EXB-34V132JV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-34V132JV
JLCPCB Part #
C1732395
Package
0603x2
Description
1.3kΩ 2 4 63mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS