ERA-2AED30R9X
MFR.Part #
ERA-2AED30R9X
JLCPCB Part #
C3999429
Description
-55℃~+155℃ 30.9Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS